Led Stripe Vedenpitävä lämmin valkoinen 10 m 60 LED/m 3A virtalähteellä varustettuna
- Täydellinen setti, jossa on LED-nauhat ja virtalähde.
- Soveltuu asuinrakennusten valaistukseen
- Yksinkertainen ja nopea asennus
- Laatu alkaen ECD Germany
- Muita lisävarusteita ei tarvita
- Ei vaadi paljon vaivaa
- 3 vuoden takuu
Toimituksen laajuus:
2 x LED-palkki 5 metriä lämmin valkoinen
1 x virtalähde 3A
2 x LED-palkki 5 metriä lämmin valkoinen
1 x virtalähde 3A

LED SMD lämmin valkoinen WF nauhat LED-032 10m 60 LED
Operaatio
| Pistorasia / pohja | Ei ole |
| Nimellisteho | 24 W |
| Nimellisteho | 24 W |
| Jännite | DC12V |
| Tehokerroin | 0,55 PF |
| Energiankulutus | 24 kWh/1000 h |
| Energiatehokkuusluokka | A |
| Himmennettävä | Ei |
Valo
| Valovirta | 300 lm per m |
| Sädekulma | 180 ° |
| Aloitusaika | 0.1 s |
| Käynnistysaika | 0 s |
| Vaalea väri | Lämmin valkoinen |
| Värilämpötila | 2800K |
| Värintoisto | 60 (CRI) Ra |
Elinikäinen
| Nimellinen käyttöikä | 50.000 h |
| Nimellinen käyttöikä | 50.000 h |
| Kytkentäjaksot | 20.000 x |
| Valovirran ylläpito nimelliskäyttöiän jälkeen | 0,7 LLMF |
| Optimoitu vakiotila | -20 °C - +50 °C |
Mitat/Materiaali
| Mitat | 2000mm x 8mm |
| Elohopeaton | Kyllä |
| Elohopeapitoisuus | 0 mg |
| Hävitettävä sähkö- ja elektroniikkalaiteromudirektiivin mukaisesti. | Kyllä |
Tekniset tiedot:
12V 3A 36W virtalähde
Virta: 3A
Teho: 36W
Tulojännite: AC 100 - 240V 50/60Hz
AC-kaapeli: EU-pistoke
Lähtöjännite: DC 12V
Kuoren materiaali: ABS-muovikuori
Suojelu:
Oikosulkusuojaus
Ylikuumenemissuoja,
Ylijännitesuojaus
Sovittimen mitat: n. 80 x 50 x 30mm
Kaapelin pituus: 113 cm
12V 3A 36W virtalähde
Virta: 3A
Teho: 36W
Tulojännite: AC 100 - 240V 50/60Hz
AC-kaapeli: EU-pistoke
Lähtöjännite: DC 12V
Kuoren materiaali: ABS-muovikuori
Suojelu:
Oikosulkusuojaus
Ylikuumenemissuoja,
Ylijännitesuojaus
Sovittimen mitat: n. 80 x 50 x 30mm
Kaapelin pituus: 113 cm
Todelliset arviot