Valódi értékelések
1 Vélemények
0 Vélemények
0 Vélemények
0 Vélemények
0 Vélemények

Értékelések megjelenítése a Magyar oldalon

Gute Ware

0 a címről 0 A vásárlók hasznosnak találták ezt a véleményt.
die B-Ware war kein Problem, nur die obere Schiene war leicht verbogen. Keine Kratzer oder sonst was. Würde ich sofort wieder kaufen
a címről Martin B. Posted on 2025. 05. 17. 22:11:50