LED-lamp E27 18 Watt neutraal wit
- IDEALE MATEN - De spaarlampen hebben een E27 fitting, dus ze zijn geschikt als gebruikelijke armaturen. Elke bol meet 142 mm met een diameter van 80 mm.
- U BESPAREN - Bespaar tot 87% op uw verlichtingskosten met LED lampen van ECD Germany!
- COZY SFEER - De lichtbron schijnt neutraal wit en kan perfect in het hele huis worden gebruikt. De stralingshoek is 270° en verlicht dus grote delen van de ruimte.
- LAAG ENERGIEVERBRUIK - De lampen hebben energieklasse A+ en schijnen ca. 50.000 uur. Vergelijkbaar met een halogeenlamp, laten deze LED lampen alle kamers helder schijnen.
- HOGE PRESTATIES - De LED-lamp heeft een hoge lichtopbrengst van 1400 lumen en een aangename kleurtemperatuur van 4000 Kelvin. Met een laag stroomverbruik van 18 watt vervangt deze LED-verlichting de conventionele halogeenlampen.
De voordelen van een LED in één oogopslag:
Bespaar tot 87% van uw verlichtingskosten
Hoger lichtrendement dan gloeilampen
Hoge betrouwbaarheid
Lange levensduur
Hoge schok- en impactweerstand
Snel schakelen en moduleren
Geen schakelslijtage
Geen warmteterugwinning
Geen UV-stralen
Leveringsomvang:
18W E27 LED-lamp neutraal wit
Bespaar tot 87% van uw verlichtingskosten
Hoger lichtrendement dan gloeilampen
Hoge betrouwbaarheid
Lange levensduur
Hoge schok- en impactweerstand
Snel schakelen en moduleren
Geen schakelslijtage
Geen warmteterugwinning
Geen UV-stralen
Leveringsomvang:
18W E27 LED-lamp neutraal wit

Werking
Licht
Levenslang
Dimensies/Materiaal
| Stopcontact / Basis | E27 |
| Nominaal vermogen | 18 W |
| Nominaal vermogen | 18,2 W |
| Spanning | AC 220-240V |
| Vermogensfactor | 0,9 PF |
| Energieverbruik | 12 kWh/1000h |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Dimbare | Geen |
Licht
| Lichtstroom | 1400 lm |
| Stralingshoek | 270 ° |
| Starttijd | 1 s |
| Opstarttijd | 0 s |
| Licht van kleur | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Kleurweergave | 70 (CRI) Ra |
Levenslang
| Nominale levensduur | 50.000 h |
| Nominale levensduur | 50.000 h |
| schakelcycli | 20.000 x |
| Onderhoud van de lichtstroom na de nominale levensduur | 0,3 LLMF |
| Geoptimaliseerde standaardtoestand | -20 °C - +50 °C |
Dimensies/Materiaal
| Afmetingen | 142 x 80mm |
| Kwikvrij | Ja |
| Kwikgehalte | 0 mg |
| Te verwijderen volgens de AEEA-richtlijn | Ja |
Echte beoordelingen