LED-kabellicht 50m 36LED/m IP44 230V warm wit
- Zeer efficiënte LED-touwlamp
- 36 LED per meter
- Energiebesparend
- Voor buiten en binnen
- Eenvoudige montage
- 3 jaar garantie
Beschrijving:
U kunt de waterdichte lichtslang zowel binnen als buiten bevestigen. Ideaal als feestverlichting voor uw tuin, terras of balkon, maar ook als decoratie in het adventseizoen. Zet uw eigen lichtaccenten in zomer en winter en decoreer uw huis, tuin, paviljoen of feesttent. Er zijn geen grenzen aan de ontwerpmogelijkheden.
Deze hoogwaardige LED-buis is zeer flexibel en robuust. Door de grote stralingshoek is het perfect geschikt voor het verlichten van oppervlakken en ruimtes. De toepassingsgebieden van de LED Tube zijn bijna onuitputtelijk, omdat er bijna geen grenzen zijn aan de LED Tube, of het nu gaat om verlaagde plafonds, niches of als lichtreclame in kamers of buiten. Het kan worden gebruikt als discrete achtergrond- of werkplaatsverlichting, voor het verlichten van trappenhuizen en traptreden, ramen en ingangen of als noodverlichting. Altijd flexibel aangepast aan de betreffende toepassing.
Voordelen:
Het gebruik buitenshuis mag alleen worden uitgevoerd met inachtneming van de beschermingsklassen. De slang kan vrijelijk buiten worden geïnstalleerd, samen met de eindkappen, wanneer deze professioneel worden geïnstalleerd. De voedingsadapter heeft de beschermingsklasse IP44, zodat installatie in de open lucht niet zonder meer mogelijk is.
variabel gebruik binnen en buiten
kan worden opgeborgen om ruimte te besparen
vele toepassingsmogelijkheden (bijv. huis, tuin, balkon)
oorspronkelijk verpakte nieuwe goederen
Kwaliteitsproducten
Leveringsomvang:
1 x 50 m LED-touw licht warm wit met gemonteerde voedingsadapter en eindkappen
U kunt de waterdichte lichtslang zowel binnen als buiten bevestigen. Ideaal als feestverlichting voor uw tuin, terras of balkon, maar ook als decoratie in het adventseizoen. Zet uw eigen lichtaccenten in zomer en winter en decoreer uw huis, tuin, paviljoen of feesttent. Er zijn geen grenzen aan de ontwerpmogelijkheden.
Deze hoogwaardige LED-buis is zeer flexibel en robuust. Door de grote stralingshoek is het perfect geschikt voor het verlichten van oppervlakken en ruimtes. De toepassingsgebieden van de LED Tube zijn bijna onuitputtelijk, omdat er bijna geen grenzen zijn aan de LED Tube, of het nu gaat om verlaagde plafonds, niches of als lichtreclame in kamers of buiten. Het kan worden gebruikt als discrete achtergrond- of werkplaatsverlichting, voor het verlichten van trappenhuizen en traptreden, ramen en ingangen of als noodverlichting. Altijd flexibel aangepast aan de betreffende toepassing.
Voordelen:
Het gebruik buitenshuis mag alleen worden uitgevoerd met inachtneming van de beschermingsklassen. De slang kan vrijelijk buiten worden geïnstalleerd, samen met de eindkappen, wanneer deze professioneel worden geïnstalleerd. De voedingsadapter heeft de beschermingsklasse IP44, zodat installatie in de open lucht niet zonder meer mogelijk is.
variabel gebruik binnen en buiten
kan worden opgeborgen om ruimte te besparen
vele toepassingsmogelijkheden (bijv. huis, tuin, balkon)
oorspronkelijk verpakte nieuwe goederen
Kwaliteitsproducten
Leveringsomvang:
1 x 50 m LED-touw licht warm wit met gemonteerde voedingsadapter en eindkappen

Werking
| Stopcontact / Basis | Geen |
| Nominaal vermogen | 60 W |
| Nominaal vermogen | 59.3 W |
| Spanning | AC 220-240 V |
| Vermogensfactor | 0,98 PF |
| Energieverbruik | 60 kWh/1000 h |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Dimbare | Geen |
Licht
| Lichtstroom | 3819 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Starttijd | 0.1 s |
| Opstarttijd | 0 s |
| Licht van kleur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleurweergave | 69,2 (CRI) Ra |
Levenslang
| Nominale levensduur | 20.000 h |
| Nominale levensduur | 20.000 h |
| Schakelcycli | 10.000 x |
| Onderhoud van de lichtstroom volgens de nominale levensduur | 0,8 LLMF |
| Geoptimaliseerde standaardtoestand | -30 °C - +40 °C |
Dimensies/Materiaal
| Afmetingen | 10,5 mm |
| Kwikvrij | Ja |
| Kwikgehalte | 0 mg |
| Te verwijderen volgens de AEEA-richtlijn | Ja |
Echte beoordelingen