LED-staafverlichting R7s - 118 mm 12 Watt rond neutraal wit dimbaar
- Socket: R7S, opgenomen vermogen: 12W, LED type 5730 SMD, bedrijfsspanning: AC 220-240V
- Gemakkelijk te installeren. U kunt de armaturen in traditionele R7S lichtbronnen direct vervangen
- Lichtsterkte: 720 lumen, Stralingshoek: 360°, Dimbaarheid: dimbaar
- Led hoeveelheid: 96 LED x 5730 SMD, afmetingen (mm): 118 x 28, materiaal: kunststof en aluminium
- Zeer lage warmteontwikkeling, energiebesparend, milieuvriendelijk.
Eigenschappen:
Zeer lage warmteontwikkeling, energiebesparend, milieuvriendelijk.
Lange levensduur.
Laag verbruik, hoge helderheid.
Comfortabele lichtbron, niet schadelijk voor huid en ogen.
Uniform licht, geen IR- of UV-straling
Laag stroomverbruik
Geïntegreerd thermisch ontwerp
Gemakkelijk te installeren. U kunt de armaturen in traditionele R7S-lichtbronnen direct vervangen.
Geschikt voor podium, hotel, café, ramen, showrooms, kunsthalverlichting
Leveringsomvang:
1 x 12W R7S neutraal witte LED-verlichting (dimbaar)
Zeer lage warmteontwikkeling, energiebesparend, milieuvriendelijk.
Lange levensduur.
Laag verbruik, hoge helderheid.
Comfortabele lichtbron, niet schadelijk voor huid en ogen.
Uniform licht, geen IR- of UV-straling
Laag stroomverbruik
Geïntegreerd thermisch ontwerp
Gemakkelijk te installeren. U kunt de armaturen in traditionele R7S-lichtbronnen direct vervangen.
Geschikt voor podium, hotel, café, ramen, showrooms, kunsthalverlichting
Leveringsomvang:
1 x 12W R7S neutraal witte LED-verlichting (dimbaar)

Werking
| Stopcontact / Basis | R7S |
| Nominaal vermogen | 12 W |
| Nominaal vermogen | 12.2 W |
| Spanning | AC 220-240V |
| Vermogensfactor | 0,678 PF |
| Energieverbruik | 12 kWh/1000 h |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Dimbare | Ja |
Licht
| Lichtstroom | 720 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Starttijd | 0.1 s |
| Opstarttijd | 0 s |
| Licht van kleur | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Kleurweergave | 70,0 (CRI) Ra |
Levenslang
| Nominale levensduur | 10.000 h |
| Nominale levensduur | 10.000 h |
| Schakelcycli | 10.000 x |
| Onderhoud van de lichtstroom volgens de nominale levensduur | 0,4 LLMF |
| Geoptimaliseerde standaardtoestand | -30 °C - +40 °C |
Dimensies/Materiaal
| Afmetingen | 118mm x 28mm |
| Kwikvrij | Ja |
| Kwikgehalte | 0 mg |
| Te verwijderen volgens de AEEA-richtlijn | Ja |
Echte beoordelingen