LED-inbouwpaneel warm wit Ø 22 cm 18 Watt
- Hoogwaardig LED paneel - plafondverlichting
- Laag stroomverbruik met hoge lichtefficiëntie
- Hoge kwaliteit en waterdicht - IP44
- Kwaliteit van ECD Germany
- Eenvoudige montage
- 3 jaar garantie
| Van hoeveelheid | Prijs per stuk |
|---|---|
| 1 | 12,99 € |
| 20 | 12,73 € |
| 40 | 12,47 € |
| 60 | 12,21 € |
| 80 | 11,95 € |
| 100 | 11,69 € |
Beschrijving:
Bespaar met - voor het milieu en uw portemonnee! Vergeleken met gloeilampen en halogeenlampen verbruiken LED-lampen een fractie van de elektriciteit - en zelfs de beste spaarlampen.
De zeer eenvoudige vervanging - halogeenspot uit, LED-spot in - maakt een universeel gebruik mogelijk, afhankelijk van uw toepassingswensen.
LED-inbouwspots - plafondlamp - lamp - draaibaar -
Merkkwaliteit met high power LED's voor een levensduur tot 10.000 uur.
Deze inbouwspots produceren bijzonder helder licht met een extreem laag stroomverbruik.
Het grootste voordeel van deze LED-inbouwlampen is: u bespaart stroomkosten!
Dit resulteert in een verbazingwekkend grote energiebesparing tot 90%.
Leveringsomvang:
1 x LED-paneel Inbouwspots 18 W Warm wit rond

Werking
| Stopcontact / Basis | Geen |
| Nominaal vermogen | 18 W |
| Nominaal vermogen | 18.5 W |
| Spanning | AC 220-240V |
| machtsfactor | 0,538 PF |
| Energieverbruik | 18 kWh/1000 h |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Dimbare | Geen |
Licht
| Lichtstroom | 1100 lm |
| Stralingshoek | 160 ° |
| Starttijd | 0.1 s |
| Opstarttijd | 0 s |
| Licht van kleur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Kleurweergave | 70,8 (CRI) Ra |
Levenslang
| Nominale levensduur | 10.000 h |
| Nominale levensduur | 10.000 h |
| Schakelcycli | 10.000 x |
| Onderhoud van de lichtstroom volgens de nominale levensduur | 0,8 LLMF |
| Geoptimaliseerde standaardtoestand | -30 °C - +40 °C |
Dimensies/Materiaal
| Afmetingen | 220 mm |
| Kwikvrij | Ja |
| Kwikgehalte | 0 mg |
| Te verwijderen volgens de AEEA-richtlijn | Ja |