LED panel do zabudowy cieply bialy Ø 22 cm 18 Watt
- Wysokiej jakosci panel LED - oswietlenie sufitowe
- Niskie zuzycie energii przy wysokiej skutecznosci swietlnej
- Wysoka jakosc i wodoodpornosc - IP44
- Jakosc od ECD Germany
- Latwy montaz
- 3 lata rekojmia
| Od ilości | Cena za sztukę |
|---|---|
| 1 | 12,99 € |
| 20 | 12,73 € |
| 40 | 12,47 € |
| 60 | 12,21 € |
| 80 | 11,95 € |
| 100 | 11,69 € |
Opis:
Oszczedzaj z - dla srodowiska i Twojego portfela! W porównaniu z zarówkami i lampami halogenowymi, lampy LED zuzywaja ulamek energii elektrycznej - a nawet najlepsze zarówki energooszczedne.
Bardzo latwa wymiana - reflektor halogenowy na zewnatrz, reflektor LED w srodku - pozwala na uniwersalne zastosowanie, zgodnie z Panstwa zyczeniami aplikacyjnymi.
Reflektor punktowy wpuszczany LED - swiatlo sufitowe - lampa - obrotowa -
Markowa jakosc z diodami LED o duzej mocy przez okres zywotnosci do 10.000 godzin.
Te wbudowane reflektory punktowe wytwarzaja szczególnie jasne swiatlo przy bardzo niskim zuzyciu energii.
Najwieksza zaleta tych diodowych swiatel do zabudowy jest: oszczednosc kosztów energii elektrycznej!
Skutkuje to zdumiewajaco duza oszczednoscia energii nawet do 90%.
Zakres dostawy:
1 x Oswietlenie panelowe LED wpuszczane 18 W Cieply, bialy pierscien

Dzialanie
| Gniazdo / Podstawa | Brak |
| moc nominalna | 18 W |
| Moc znamionowa | 18.5 W |
| Napiecie | AC 220-240V |
| Wspólczynnik mocy | 0,538 PF |
| Zuzycie energii | 18 kWh/1000 h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A |
| Mozliwosc przyciemniania | Nie |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 1100 lm |
| Kat nachylenia belki | 160 ° |
| Czas rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0 s |
| Jasna barwa | Ciepla biel |
| temperatura barwowa | 3000K |
| Oddawanie barw | 70,8 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Cykle przelaczania | 10.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego zgodnie z zywotnoscia nominalna | 0,8 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -30 °C - +40 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 220 mm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |