Oswietlenie scienne i sufitowe LED Ø 30 cm 12 W cieplej bieli
- Wysokiej jakosci lampa sufitowa
- Nowoczesne wzornictwo
- Optymalne dla kazdego pomieszczenia
- Przyjemne oswietlenie
- Jakosc od ECD Germany
- Nadaje sie do montazu na suficie i scianie
- 3 lata rekojmia
Opis:
Minimalistyczny - futurystyczny, powsciagliwy i elegancki. Ta wspaniala lampa scienna lub sufitowa z oswietleniem LED moze byc uzywana w prawie kazdym pomieszczeniu. Czy to na scianie, czy na suficie. Dzieki mocy 12W i 725 lumenów ta lampa LED daje przyjemne, jasne, ale wciaz pozbawione olsnien swiatlo. Idealny do plaskich pomieszczen, które potrzebuja jasnego swiatla. Korpus wykonany jest z bardzo lekkiego, ale mocnego metalu, szczególnie wysoka jakosc polerowanej powierzchni jest cecha szczególna.
Cechy szczególne:
Jasny projekt
Mielony metal
Lacznie z diodami LED
Zakres dostawy:
1 x Lampa sufitowa LED 12W
Minimalistyczny - futurystyczny, powsciagliwy i elegancki. Ta wspaniala lampa scienna lub sufitowa z oswietleniem LED moze byc uzywana w prawie kazdym pomieszczeniu. Czy to na scianie, czy na suficie. Dzieki mocy 12W i 725 lumenów ta lampa LED daje przyjemne, jasne, ale wciaz pozbawione olsnien swiatlo. Idealny do plaskich pomieszczen, które potrzebuja jasnego swiatla. Korpus wykonany jest z bardzo lekkiego, ale mocnego metalu, szczególnie wysoka jakosc polerowanej powierzchni jest cecha szczególna.
Cechy szczególne:
Jasny projekt
Mielony metal
Lacznie z diodami LED
Zakres dostawy:
1 x Lampa sufitowa LED 12W

Dzialanie
Swiatlo
Zycie
Wymiary/material
| Gniazdo / Podstawa | Brak |
| Moc nominalna | 12 W |
| Moc znamionowa | 12 W |
| Napiecie | AC 220-240V |
| Wspólczynnik mocy | 0,55 PF |
| Zuzycie energii | 12 kWh/1000h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A |
| Mozliwosc przyciemniania | Nie |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 725 lm |
| Kat nachylenia belki | 120 ° |
| Czas rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0 s |
| Jasna barwa | Ciepla biel |
| temperatura barwowa | 2800K |
| Oddawanie barw | 70 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Cykle przelaczania | 20.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego zgodnie z zywotnoscia nominalna | 0,7 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -20 °C - +50 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 30cm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |
Prawdziwe oceny