Lampka LED R7s - 118 mm 12 W okragla, zimna biala z mozliwoscia sciemniania
- Latwy do zainstalowania. Mozna bezposrednio zastapic oprawy w tradycyjnych zródlach swiatla R7S
- Gniazdo: R7S, pobór mocy: 12W, typ LED 5730 SMD, napiecie pracy: AC 220-240V
- Ilosc diod: 96 LED x 5730 SMD, wymiary (mm): 118 x 28, material: tworzywo sztuczne i aluminium
- Jasnosc: 720 lumenów, Kat wiazki: 360°, Mozliwosc sciemniania: sciemnianie
- Bardzo niskie wytwarzanie ciepla, energooszczedne, przyjazne dla srodowiska.
Wlasciwosci:
Bardzo niskie wytwarzanie ciepla, energooszczedne, przyjazne dla srodowiska.
Dluga zywotnosc.
Niskie zuzycie, duza jasnosc.
Wygodne zródlo swiatla, nieszkodliwe dla skóry i oczu.
Jednolite swiatlo, brak promieniowania IR lub UV
Niski pobór mocy
Zintegrowana konstrukcja termiczna
Latwy do zainstalowania. Oprawy mozna bezposrednio wymienic na tradycyjne zródla swiatla R7S.
Nadaje sie na scene, hotel, kawiarnie, okna, salony wystawowe, oswietlenie sali artystycznej
Zakres dostawy:
1 x 12W R7S Chlodno-biala dioda LED (z mozliwoscia sciemniania)
Bardzo niskie wytwarzanie ciepla, energooszczedne, przyjazne dla srodowiska.
Dluga zywotnosc.
Niskie zuzycie, duza jasnosc.
Wygodne zródlo swiatla, nieszkodliwe dla skóry i oczu.
Jednolite swiatlo, brak promieniowania IR lub UV
Niski pobór mocy
Zintegrowana konstrukcja termiczna
Latwy do zainstalowania. Oprawy mozna bezposrednio wymienic na tradycyjne zródla swiatla R7S.
Nadaje sie na scene, hotel, kawiarnie, okna, salony wystawowe, oswietlenie sali artystycznej
Zakres dostawy:
1 x 12W R7S Chlodno-biala dioda LED (z mozliwoscia sciemniania)

Dzialanie
| Gniazdo / Podstawa | R7S |
| Moc nominalna | 12 W |
| Moc znamionowa | 12.4 W |
| Napiecie | AC 220-240V |
| Wspólczynnik mocy | 0,678 PF |
| Zuzycie energii | 12 kWh/1000 h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A++ |
| Mozliwosc przyciemniania | Tak |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 720 lm |
| Kat nachylenia belki | 360 ° |
| godzina rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0 s |
| Jasna barwa | Cold White |
| temperatura barwowa | 6000K |
| Oddawanie barw | 70,0 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Cykle przelaczania | 10.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego zgodnie z zywotnoscia nominalna | 0,4 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -30 °C - +40 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 118 mm x 28 mm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |
Prawdziwe oceny