Lampka LED R7s - 78 mm 7 W okragla, zimna biala, sciemniana
- Lampa LED R7S 7W KW 78mm sciemnialna - tania i szybka dostawa
- Latwy do zainstalowania. Mozna bezposrednio zastapic oprawy w tradycyjnych zródlach swiatla R7S
- Gniazdo: R7S, pobór mocy: 7W, typ LED 5730 SMD, napiecie pracy: AC 220-240V
- Jasnosc: 480 lumenów, Kat wiazki: 360°, Mozliwosc sciemniania: Sciemnianie
- Ilosc diod: 40 LED x 5730 SMD, wymiary (mm): 78 x 28, material: tworzywo sztuczne i aluminium
- 3 lata rekojmia
Wlasciwosci:
Bardzo niskie wytwarzanie ciepla, energooszczedne, przyjazne dla srodowiska.
Dluga zywotnosc.
Niskie zuzycie, duza jasnosc.
Wygodne zródlo swiatla, nieszkodliwe dla skóry i oczu.
Jednolite swiatlo, brak promieniowania IR lub UV
Niski pobór mocy
Oszczednosc energii, jak w przypadku tradycyjnej lampy 100W
Zintegrowana konstrukcja termiczna
Latwy do zainstalowania. Oprawy mozna bezposrednio wymienic na tradycyjne zródla swiatla R7S.
Nadaje sie na scene, hotel, kawiarnie, okna, salony wystawowe, oswietlenie sali artystycznej
Zakres dostawy:
1 x 7W R7S Chlodno-biala dioda LED (z mozliwoscia sciemniania)
Bardzo niskie wytwarzanie ciepla, energooszczedne, przyjazne dla srodowiska.
Dluga zywotnosc.
Niskie zuzycie, duza jasnosc.
Wygodne zródlo swiatla, nieszkodliwe dla skóry i oczu.
Jednolite swiatlo, brak promieniowania IR lub UV
Niski pobór mocy
Oszczednosc energii, jak w przypadku tradycyjnej lampy 100W
Zintegrowana konstrukcja termiczna
Latwy do zainstalowania. Oprawy mozna bezposrednio wymienic na tradycyjne zródla swiatla R7S.
Nadaje sie na scene, hotel, kawiarnie, okna, salony wystawowe, oswietlenie sali artystycznej
Zakres dostawy:
1 x 7W R7S Chlodno-biala dioda LED (z mozliwoscia sciemniania)

Dzialanie
| Gniazdo / Podstawa | R7S |
| Moc nominalna | 7 W |
| Moc znamionowa | 7.3 W |
| Napiecie | AC 220-240V |
| Wspólczynnik mocy | 0,678 PF |
| Zuzycie energii | 7 kWh/1000 h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A++ |
| Mozliwosc przyciemniania | Tak |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 480 lm |
| Kat nachylenia belki | 360 ° |
| Czas rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0 s |
| Jasna barwa | Cold White |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Oddawanie barw | 70,0 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 10.000 h |
| Cykle przelaczania | 10.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego zgodnie z zywotnoscia nominalna | 0,4 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -30 °C - +40 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 78 mm x 28 mm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |
Prawdziwe oceny