LED Spot E27 3 W wersja COB cool white
- LED Spot 3W E27 chlodna biel - tania i szybka dostawa
- Latwa instalacja za pomoca gniazda E27
- Energooszczedna technologia LED
- Odpowiednie dla wielu obszarów
- Temperatura barwowa: 6000K (chlodna biel)
- 3 lata rekojmia
Zakres dostawy:
1 x E27 3W LED Spot zimno bialy

Dzialanie
Swiatlo
Zycie
Wymiary/material
| Gniazdo / Podstawa | E27 |
| Moc nominalna | 3 W |
| Moc znamionowa | 3.2 W |
| Napiecie | AC 220-240V |
| Wspólczynnik mocy | 0,55 PF |
| Zuzycie energii | 3 kWh/1000h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A+ |
| Mozliwosc przyciemniania | Nie |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 217 lm |
| Kat nachylenia belki | 30 ° |
| Czas rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0 s |
| Jasna barwa | Cold White |
| temperatura barwowa | 6000K |
| Oddawanie barw | 70 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Cykle przelaczania | 20.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego zgodnie z zywotnoscia nominalna | 0,7 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -20 °C - +50 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 50 mm x 62 mm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |
Prawdziwe oceny