Oswietlenie placówkowe LED 12W NW 347 x 95 x 65mm
- Oswietlenie podwórka LED 12W NW 347x95x65mm - tania i szybka dostawa
- Energooszczedna technologia LED - o 90% nizsze koszty energii elektrycznej
- Wysoka wydajnosc przy niskim zuzyciu energii
- Klasa efektywnosci energetycznej A
- Stopien ochrony IP44 przetestowany
- 3 lata rekojmia
Opis:
Lampa ma natychmiastowy zaplon przy maksymalnej mocy i nie wymaga konserwacji.
Wbudowane obiektywy tworza jednolita wiazke bez obszarów szarych o kacie wiazki 120 stopni. Konstrukcja wykonana jest z lakierowanego aluminium i zapewnia doskonale odprowadzanie ciepla oraz odpornosc na warunki atmosferyczne.
Lampa musi byc przymocowana do preta rurowego.
Uniwersalny i idealny na ulice, ogród, podwórko, parking i lokal firmowy. Dzieki nowoczesnemu wzornictwu zapewnia wysokiej jakosci oswietlenie zewnetrzne dla miejsc prywatnych, handlowych i publicznych, ulic i terenów.
100% jasnosci w mniej niz 0,2 sekundy.
Brak opóznienia wlaczenia zasilania - Natychmiastowa 100% jasnosc.
Niskie wytwarzanie ciepla podczas pracy.
Zalety:
Oszczednosc energii az do 85%.
Wysoka zgodnosc z zasadami ochrony srodowiska
Niskie koszty utrzymania
Solidna aluminiowa obudowa z szyba
do 70% wiecej swiatla
Wodoszczelnosc: IP65
Ekonomiczna technologia LED
Dluga zywotnosc
Dla obszaru zewnetrznego
Lampa ma natychmiastowy zaplon przy maksymalnej mocy i nie wymaga konserwacji.
Wbudowane obiektywy tworza jednolita wiazke bez obszarów szarych o kacie wiazki 120 stopni. Konstrukcja wykonana jest z lakierowanego aluminium i zapewnia doskonale odprowadzanie ciepla oraz odpornosc na warunki atmosferyczne.
Lampa musi byc przymocowana do preta rurowego.
Uniwersalny i idealny na ulice, ogród, podwórko, parking i lokal firmowy. Dzieki nowoczesnemu wzornictwu zapewnia wysokiej jakosci oswietlenie zewnetrzne dla miejsc prywatnych, handlowych i publicznych, ulic i terenów.
100% jasnosci w mniej niz 0,2 sekundy.
Brak opóznienia wlaczenia zasilania - Natychmiastowa 100% jasnosc.
Niskie wytwarzanie ciepla podczas pracy.
Zalety:
Oszczednosc energii az do 85%.
Wysoka zgodnosc z zasadami ochrony srodowiska
Niskie koszty utrzymania
Solidna aluminiowa obudowa z szyba
do 70% wiecej swiatla
Wodoszczelnosc: IP65
Ekonomiczna technologia LED
Dluga zywotnosc
Dla obszaru zewnetrznego

Dzialanie
Swiatlo
Zycie
Wymiary/material
| Gniazdo / Podstawa | Brak |
| Moc nominalna | 12 W |
| Moc znamionowa | 12 W |
| Napiecie | AC 220-240V / 50-60 Hz |
| Wspólczynnik mocy | 0,65 PF |
| Zuzycie energii | 12 kWh/1000h |
| Klasa efektywnosci energetycznej | A+ |
| Mozliwosc przyciemniania | Nie |
Swiatlo
| Strumien swietlny | 960 lm |
| Kat nachylenia belki | 120 ° |
| Czas rozpoczecia | 0.1 s |
| Czas rozruchu | 0.2 s |
| Jasna barwa | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Oddawanie barw | 70 (CRI) Ra |
Zycie
| Nominalna trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Znamionowa trwalosc uzytkowa | 50.000 h |
| Cykle przelaczania | 20.000 x |
| Konserwacja strumienia swietlnego po uplywie nominalnej zywotnosci | 0,7 LLMF |
| Zoptymalizowany stan standardowy | -20 °C - +50 °C |
Wymiary/material
| Wymiary | 347 mm x 95 mm x 65 mm |
| Bez rteci | Tak |
| Zawartosc rteci | 0 mg |
| Do unieszkodliwienia zgodnie z dyrektywa WEEE | Tak |
Prawdziwe oceny