Led Stripe Vodotesný teplý bílý 30m 60 LED/m s 5A napájecí jednotkou
- Kompletní sada s pásky LED a napájecí jednotkou
- Vhodné pro osvetlení obytných prostor
- Jednoduchá a rychlá instalace
- Kvalita od ECD Germany
- Není treba žádné další príslušenství
- Nevyžaduje velké úsilí
- Záruka 3 roky
Rozsah dodávky:
LED lišta 30 m (6 x 5 m) 60 LED/m teplá bílá
Napájecí jednotka 5A
LED lišta 30 m (6 x 5 m) 60 LED/m teplá bílá
Napájecí jednotka 5A

LED SMD teplá bílá WF pásek LED-032 30m 60 LED
Operace
| Zásuvka / základna | Žádné |
| Jmenovitý výkon | 24 W |
| Jmenovitý výkon | 24 W |
| Napetí | DC12V |
| Úciník | 0,55 PF |
| Spotreba energie | 24 kWh/1000 h |
| Trída energetické úcinnosti | A |
| Stmívatelné | Ne |
Svetlo
| Svetelný tok | 300 lm na m |
| Úhel paprsku | 180 ° |
| Cas zahájení | 0.1 s |
| Doba spuštení | 0 s |
| Svetlá barva | Teplá bílá |
| Teplota barev | 2800K |
| Podání barev | 60 (CRI) Ra |
Doživotní
| Jmenovitá životnost | 50.000 h |
| Jmenovitá životnost | 50.000 h |
| Spínací cykly | 20.000 x |
| Udržování svetelného toku po uplynutí jmenovité životnosti | 0,7 LLMF |
| Optimalizovaný standardní stav | -20 °C - +50 °C |
Rozmery/materiál
| Rozmery | 2000 mm x 8 mm |
| Bez rtuti | Ano |
| Obsah rtuti | 0 mg |
| Likvidace v souladu se smernicí o OEEZ | Ano |
Technické údaje:
Napájecí zdroj 12V 5A 60W
Proud: 5A
Výkon: 60 W
Vstupní napetí: AC 100 - 240V 50/60Hz
Sítový kabel: zástrcka EU
Výstupní napetí: DC 12V
Materiál plášte: plastová skorepina ABS
Ochrana:
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti prehrátí,
Prepetová ochrana
Rozmery adaptéru: približne 80 x 50 x 30 mm
Kabelová zástrcka: 120 cm
Pripojení kabelu: 116 cm
Použití:
až 10 m 30LEDs/m
až 5m 60LEDs/m
Napájecí zdroj 12V 5A 60W
Proud: 5A
Výkon: 60 W
Vstupní napetí: AC 100 - 240V 50/60Hz
Sítový kabel: zástrcka EU
Výstupní napetí: DC 12V
Materiál plášte: plastová skorepina ABS
Ochrana:
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti prehrátí,
Prepetová ochrana
Rozmery adaptéru: približne 80 x 50 x 30 mm
Kabelová zástrcka: 120 cm
Pripojení kabelu: 116 cm
Použití:
až 10 m 30LEDs/m
až 5m 60LEDs/m
Skutečné hodnocení