LED-schijnwerper 30 Watt warm wit met bewegingsmelder
- LED Schijnwerper + Sensor 30W Warm Wit
- Detecteert de beweging van voorwerpen
- 50.000 uur levensduur
- Hoge kwaliteitsnorm en snelle levering
- Lage prijs garantie
Beschrijving:
ECD-Duitsland staat voor hoogwaardige merkonderdelen tegen goede voorwaarden. Wij overtuigen door een goede ondersteuning en zijn ook na de aankoop beschikbaar.
De hier verkochte LED-schijnwerper is nieuw, van het merk ECD-Duitsland en dus van de hoogste kwaliteit. U krijgt een garantie voor een lange levensduur.
Leveringsomvang:
1 x 30W SMD LED schijnwerper met bewegingsmelder warm wit

Werking
Licht
Levenslang
Dimensies/Materiaal
| Stopcontact / Basis | Geen |
| Nominaal vermogen | 30 W |
| Nominaal vermogen | 30 W |
| Spanning | AC 220-240V |
| Vermogensfactor | 0,55 PF |
| Energieverbruik | 30 kWh/1000h |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Dimbare | Geen |
Licht
| Lichtstroom | 1518 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Starttijd | 0.1 s |
| Opstarttijd | 0 s |
| Licht van kleur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2800K |
| Kleurweergave | 60 (CRI) Ra |
Levenslang
| Nominale levensduur | 50.000 h |
| Nominale levensduur | 50.000 h |
| Schakelcycli | 20.000 x |
| Onderhoud van de lichtstroom volgens de nominale levensduur | 0,7 LLMF |
| Geoptimaliseerde standaardtoestand | -20 °C - +50 °C |
Dimensies/Materiaal
| Afmetingen | 225mm x 185mm x 110mm |
| Kwikvrij | Ja |
| Kwikgehalte | 0 mg |
| Te verwijderen volgens de AEEA-richtlijn | Ja |
Echte beoordelingen